Безпека та охорона праці: в ЛНТУ відбулася перевірка знань

З 20 по 22 грудня в стінах Луцького національного технічного університету була проведена перевірка знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності. Участь у роботі комісії брали посадові особи Управління Держпраці у Волинській області.

Плановий захід відбувся відповідно до Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах, установах, організаціях, що належать до сфери управління МОН України, затверджено наказом МОН України 18.04.2006 №304.

В комісії з перевірки знань, під головуванням ректора ЛНТУ Ірини Вахович, взяли участь головний державний інспектор відділу нагляду АПК та СКС Управління Держпраці у Волинській області Катерина Гуляр та страховий експерт з охорони праці Управління виконавчої дирекції фонду у Волинській області Олександр Бойчук.

Результати тестування показали, що працівники ЗВО засвоїли основні вимоги законодавства і здатні організовувати та створювати безпечні умови праці під час освітнього процесу в ЛНТУ.