Бліц-навчання для роботодавців проведено у Луцьку

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області взяли участь у проведенні бліц-навчання для роботодавців. Захід відбувся на базі Луцького міського  центру зайнятості.

Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Наталія Киричук наголосила присутнім, що норми і гарантії в оплаті праці, передбачені Кодексом законів про працю України, є мінімальними державними гарантіями.

  

Детально зупинилася на нормах оплати праці – за роботу в надурочний час; у святкові, неробочі та вихідні дні; у нічний час; за час простою, який мав місце не з вини працівника; гарантії для працівників – оплата щорічних відпусток; за час виконання державних обов’язків; переведених за станом здоров’я на легшу нижче оплачувану роботу; переведених тимчасово на іншу роботу у зв’язку з виробничою необхідністю; для вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років, переведених на легшу роботу; службових відряджень  встановлюються Кодексом законів про працю України та іншими актами законодавства України.

Окремо акцентувала увагу на інформації щодо змін про порядок проведення інспекційних відвідувань підприємств.