Бліц – навчання для роботодавців

12 березня 2020 року у Нововолинському міському центрі зайнятості днями відбулося бліц-навчання для роботодавців сфери будівництва.

У заході  взяли участь представники 10 роботодавців міста, працівники центру зайнятості, головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів.

Розпочав бліц-навчання директор Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості Ігор Кантор, який розповів про мету зустрічі, ознайомив зі складом учасників та порядком проведення, також презентував послуги служби зайнятості для роботодавців як сучасної сервісної служби.

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Олена Полозкова наголосила роботодавцям на важливості легалізації найманої праці, соціального захисту найманих працівників, враховуючи підвищений ризик травматизму роботи на будівництві. Також зупинилась на типових порушеннях законодавства про працю: несвоєчасна виплата заробітної плати працівникам, неправильне проведення або не проведення індексації заробітної плати, несвоєчасна виплата відпускних та розрахункових, розповіла про розміри штрафних санкцій за порушення законодавства про працю.

Підняті теми під час проведення бліц-навчання порушили активну дискусію між співрозмовниками, вони обмінялись думками, а також дійшли згоди, що проведення таких бліц-навчань корисне та необхідне в подальшому для попередження порушень у сфері законодавства про працю та зайнятість.