Більше 100 тимчасово переміщених осіб отримали консультації інспекторів відділу з питань експертизи умов праці щодо ризиків потрапляння в ситуацію торгівлі людьми

В результаті російської агресії на території нашої держави відбулася масова міграція населення. В межах Волинської області для внутрішньо переміщених осіб створено осередки для тимчасового розміщення переселенців та надання їм соціальної допомоги. У пошуках роботи внутнішньо переміщенні особи ризикують стати об’єктами наживи для шахраїв та недобросовісних роботодавців. З метою попереджання випадків торгівлі людьми, посадові особи Управління Держпраці у Волинській області продовжують інформаційно-роз’яснювальну роботу з вимушеними переселенцями про можливі ризики потрапляння у трудове рабство.
На черговій зустрічі, що відбулася у центрі для тимчасово переміщених осіб, при КРЦ «Adrenalin City», фахівцями Управління Держпраці у Волинській області роз’яснено деякі зміни в законодавстві про працю під час дії воєнного стану та поінформовано про ризики потрапляння у трудове рабство. Пам’ятайте про свою безпеку та дотримуйтесь наступних правил:

— зробіть фото усіх своїх важливих документів та відправте собі на електронну скриньку;
— довіряйте свої документи лише працівникам прикордонної служби та поліції;
— намагайтеся регулярно підтримувати зв’язок з рідними, відразу повідомляйте про зміну місця перебування;
— якщо ви в небезпеці, телефонуйте місцевим екстреним службам і звертайтеся до посольства України в країні перебування.