Визначено напрямки співпраці між Управлінням Держпраці та Пенсійним фондом

Сьогодні проведено зустріч між посадовими особами Управління Держпраці у Волинській області та Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області.

Ігор Кузьмінський, заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області, зустрівся з Олегом Трибощуком, заступником начальника Головного управління Пенсійного фонду, для обговорення шляхів співпраці в напрямку проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо детінізації зайнятості.

Захід відбувся в рамках проведення інформаційної кампанії щодо детінізації зайнятості на виконання доручення Прем’єр-міністра України.

Під час розмови обговорено проведення спільних інформаційно-консультаційних заходів за участі фахівців Управління та спеціалістів пенсійного фонду.

Домовлено проводити спільні круглі столи та семінари для суб’єктів господарювання з метою інформування щодо необхідності легалізації трудових відносин. Основний акцент заплановано зробити на суб’єкти малого підприємництва, організації харчування, торгівлі та сфери послуг.

Під час заходів, які заплановано провести, роботодавцям наголосять на важливості дотримання законів України «Про зайнятість населення», Кодексу законів про працю України, «Про оплату праці» та нагадають про санкцій, які накладатимуться на підприємців у випадку допущення працівників до роботи без укладання трудових відносин.