Визначено переможців конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

20 лютого 2020 року відбулося засідання організаційного комітету щодо підведення підсумків конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який проходив з нагоди Дня охорони праці.

Цього року до Управління Держпраці у Волинській області надійшло  203 роботи, кожна з яких вражає авторським стилем та баченням дитиною зовсім «недитячих» питань охорони праці. Діти використовували для виконання своїх робіт олівці, олійні та акварельні фарби, гуаш.

smart  

Кращі малюнки незабаром можна буде побачити на виставці у фойє Управління Держпраці у Волинській області, за адресою м.Луцьк, вул.Кравчука, 22-В.

Роботи, що посіли призові місця візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу, який пройде у Києві в квітні 2020 року.

Переможців регіонального туру буде нагороджено грамотами та подарунками, про дату нагородження повідомимо пізніше на сайті Управління та на сторінці Управління у соціальній мережі Facebook. Також з кожним з переможців зв’яжемося попередньо.

І, нарешті, пропонуємо вашій увазі переможців:

І група:

І місце – Соколюк Марія «Інструктаж»

smart

ІІ місце – Оксенчук Дем’ян «Засоби безпеки»

smart

ІІІ місце – Мищук Людмила «Бережи себе»

smart

 

ІІ група:

І місце – Гречко Анастасія «Охорона праці – моє майбутнє»

smart

ІІ місце – Зусько Карина «Життя одне! Не ризикуй»

smart

ІІІ місце – Клімчук Ірина «Охорона праці – запорука твого здоров’я»

smart

ІІІ група:

І місце – Лазарук Артур «Правильна організація робочого місця – запорука безпечної праці»

smart

ІІ місце – Патієвич Іванна «Коли ангел-охоронець безсилий»

smart

ІІІ місце – Остапчук Олена «Будь обережним»

smart

Усім учасникам дякуємо за активну участь та творчі здібності. І хочемо нагадати, що головне не перемога, а участь, адже з кожним кроком у своєму житті, з кожною перемогою чи навіть поразкою ми піднімаємося на одну сходинку свого розвитку вверх.