Визначено переможців конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

2 березня 2021 року відбулося засідання організаційного комітету щодо підведення підсумків конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який проходив з нагоди Дня охорони праці.

Цього року до Управління Держпраці у Волинській області надійшло  397 робіт, кожна з яких вражає авторським стилем та баченням дитиною зовсім «недитячих» питань охорони праці. Діти використовували для виконання своїх робіт олівці, олійні та акварельні фарби, гуаш.

Кращі малюнки незабаром можна буде побачити на виставці у фойє Управління Держпраці у Волинській області, за адресою м.Луцьк, вул.Кравчука, 22-В.

Роботи, що посіли призові місця візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу, який пройде у Києві в квітні 2021 року.

Переможців регіонального туру буде нагороджено грамотами та подарунками, про дату нагородження повідомимо пізніше на сайті Управління та на сторінці Управління у соціальній мережі Facebook. Також з кожним з переможців зв’яжемося попередньо.

І, нарешті, пропонуємо вашій увазі переможців:

І група:

І місце: Силивонюк Дмитро «Україна процвітає, коли правила охорони праці зберігають!»

ІІ місце: Войтович Василина «Із DEZEGA будь завжди, втрятуй друга із біди»

ІІІ місце: Киричук Ірина «Ви зберегли мій  зір!»

ІІ група:

І місце: Савош Ангеліна «На варті здоровя»

ІІ місце: Степанюк Яна «Респіратор DEZEGA – твоя безпека»

ІІІ місце: Шиманська Софія «Надійний захист гірників»

ІІІ група:

І місце: Мороз Софія «Будь в безпеці»

ІІ місце: Костюк Юлія «Засоби безпеки збережуть життя»

ІІІ місце: Кузницька Христина «Безпека понад усе!»

Усім учасникам дякуємо за активну участь та творчі здібності. І хочемо нагадати, що головне не перемога, а участь, адже з кожним кроком у своєму житті, з кожною перемогою чи навіть поразкою, ми піднімаємося на одну сходинку свого розвитку вверх.