Виконання вимог технічних регламентів. Консультаційна підтримка сектору ринкового нагляду

Чимало підприємців звертається до посадових осіб сектору ринкового нагляду Управління Держпраці у Волинській області за консульційною підтримкою та фаховими рекомендаціями щодо виконання вимог Технічних регламентів.
Так, ФОП Андрій Слюсарчук, який є розповсюджувачем твердопаливних котлів, отримав фахові рекомендації щодо дотримання вимог Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском. Завідувач сектору ринкового нагляду Катерина Стрибульська надала роз’яснення вимог законодавчих та нормативно-правових актів. Упродовж відвідування посадовець здійснила огляд продукції представленої в торговому залі та забезпечила підприємця професійними рекомендаціями щодо недопущення порушень в частині державного ринкового нагляду та контролю нехарчової продукції.

Отримати більше інформації щодо організації трудових відносин, безпеки праці, надання адміністративних послуг, розслідування нещасних випадків в умовах воєнного стану, можна на інформаційному порталі за посиланням: https://pratsia.in.ua/.