Вихованцям освітніх закладів Волині, розповідають про особливості праці молоді та права неповнолітніх у трудових правовідносинах

За сприяння викладацького складу ліцеїв області, представники управління інспекційної діяльності у Волинській області проводять інформаційно- роз’яснювальні семінари з питань трудового законодавства для неповнолітніх.

Посадовці надають роз’яснення щодо ризиків неофіційного працевлаштування, тіньових схем приховування заробітних плат, уникнення податків, надають практичні поради, як здійснювати пошук роботи та протистояти недобросовісним роботодавцям у разі порушення норм трудового законодавства. Посадовці акцентували, що Держпраці є тим органом, який покликаний захищати права працівників будь-якого віку, в тому числі й неповнолітніх.

Тому одним із напрямів діяльності фахівців Держпраці є проведення превентивної роботи щодо дотримання роботодавцями трудового законодавства в частині працевлаштування працівників до 18 років та запобігання економічній експлуатації молоді, дітей і виконанню небезпечних для їхнього здоров’я та життя робіт.

Детально про зміни у трудових відносинах під час воєнного стану на сайті та на інформаційному порталі Держпраці ➡️ https://pratsia.in.ua