Волинське Управління Держпраці оцінило роботу аварійних бригад газового господарства

На Волині відбулися традиційні навчально-тренувальні змагання серед бригад аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Волиньгаз». Членами комісії з проведення конкурсу були заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області Ігор Кузьмінський та головний державний інспектор Анатолій Кушпель.

Конкурс проходив на території Рожищенської районної виробничої дільниці та навчально-тренувального полігону. Участь у змаганнях брали усі районні управління з експлуатації газового господарства ПАТ «Волиньгаз».DSCF1291

Під час заходу відпрацювали та вдосконалили правильність дій та навиків у випадках аварійних ситуацій.

Члени комісії оцінили стан оснащення аварійно-диспетчерських підрозділів необхідними матеріально-технічними засобами та документацією. Особливу увагу звернули на рівень теоретичних знань та практичних навиків всіх учасників.

Під час засідання комісії Ігор Кузьмінський наголосив, що проведення таких заходів дає можливість виявити ризики та загрози, які можуть призвести до настання нещасних випадків. Особливо це важливо перед початком опалювального сезону, коли збільшується споживання газу населенням та зростає кількість аварійних викликів.

Змагалися команди у номінаціях – теоретичні знання, документація бригади, оснащення автомобілів, одягання протигазу і рятувальних засобів.DSC_1494

Найбільш видовищними були змагання на спеціальному навчально-тренувальному полігоні, де обладнано різні тренувальні об’єкти. Вони являють собою діючу газотранспортну систему, що знаходиться під тиском природного газу – газові колодязі, газорегуляторні пункти шафового типу, запірна арматура, підземні та надземні газопроводи, макет житлового будинку.

DSCF1328  DSC_1571

Аварійні бригади показали майстерність під час ліквідації аварійних ситуацій: шукали витік газу на газопроводі та локалізовували його, ліквідовували пожежі та надавали першу медичну допомогу.

За результатами конкурсу перемогу отримала команда Горохівського управління з експлуатації газового господарства.

DSC_1497  DSC_1462

Підбиваючи підсумки, посадові особи Управління Держпраці зауважили, що проведення такого роду превентивних заходів дає можливість вдосконалити свої знання та перевірити кожному з учасників своє вміння оперативно та професійно справлятися з аварійними ситуаціями.

DSC_1551  DSC_1513