Волинське управління Держпраці роз’яснило законодавство про працю

Посадові особи управління Держпраці у Волинській області надали роз’яснення законодавства про працю, зокрема про переведення працівника на нижчу посаду.

Переведення на нижчу посаду відповідно до частини 3 статті 32 КЗпП України на тому ж підприємстві, в установі, організації (далі – підприємство), а також переведення на роботу на інше підприємство, або в іншу місцевість, хоча б разом з підприємством, допускається тільки за згодою працівника, за винятком випадків, передбачених у статті 33 цього Кодексу та в інших випадках, передбачених законодавством.

Переведення на нижчу посаду без згоди працівника передбачає зміну істотних умов праці, про які працівник повинен бути повідомлений не пізніше, ніж за два місяці.

У випадку, коли працівник вважає, що переведення його на нижчу посаду проводиться з порушенням чинного законодавства, поновлення на роботі відповідно до вимог ст. 232 КЗпП України здійснюється лише в судовому порядку.

Згідно вимог статті 3 Цивільно процесуального кодексу України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звертатися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.

Громадяни, які звертаються до суду з позовом про стягнення заробітної плати, поновлення на роботі та за іншими вимогами, що випливають із трудових правовідносин згідно ст.5 Закону України «Про судовий збір», від сплати судового збору звільняються.