Волинським управлінням Держпраці проведено перевірку з питань охорони праці у ЖКП-3

Посадові особи управління Держпраці у Волинській області провели планову всебічну перевірку додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки Житлово-комунального підприємства №3 м. Луцька.

Спеціалісти управління з’ясували, що працівники підприємства не в повному обсязі забезпечені спецодягом, спецвзуттям та засобами індивідуального захисту. Також під час перевірки виявлено ряд наступних порушень з охорони праці: в слюсарній майстерні лещата не фіксуються в потрібному положенні; на заточному верстаті відсутній захисний екран; оператори диспетчерського пункту не пройшли навчання в установленому порядку; підприємство не забезпечене «Правилами будови та безпечної експлуатації ліфтів» та «Правилами будови та безпечної експлуатації підйомників», інше.

За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто двох працівників підприємства.

Фахівці управління Держпраці видали керівництву ЖКП-3 обов’язковий до виконання припис із вказаними порушеннями вимог нормативно-правових актів і зобов’язали усунути порушення у строки, визначені законодавством України.