Волинь: в ефірі телепередачі «Сьогодні. Головне» каналу «Суспільне: Волинь» говорили про релокацію бізнесу в умовах воєнного стану.

19 квітня 2022 року в ефірі телепередачі «Сьогодні. Головне» каналу «Суспільне: Волинь» начальник Управління Держпраці у Волинській області Олександр Козлюк говорив про релокацію бізнесу в умовах воєнного стану.

Акцентували увагу на змісті Програми релокації підприємств у Волинській області, якою передбачено, що завдяки об’єднаним зусиллям, Управління Держпраці, Волинська ОВА та Волинський обласний центр зайнятості, у межах своєї компетенції, надаватимуть необхідний консультаційний супровід релокованим підприємствам з наступних питань:

— пошук приміщень для переведення працівників та виробничих потужностей із зони бойових дій;

— консультаційний супровід щодо оплати праці, звільнення, переведення, оголошення простою, обліку робочого часу до організації безпечного ведення робіт, створення безпечних та здорових умов праці, надання адміністративних послуг тощо;

— надання допомоги в укомплектуванні підприємств персоналом, професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця з можливістю навчанням на виробництві, консультування щодо фінансової підтримки бізнесу згідно діючих активних програм.

Разом з тим, в ефірі обговорили зміни в трудовому законодавстві. Олександр Козлюк розповів щодо застосування норм законодавства в умовах воєнного стану, зокрема з питань укладення трудових договорів, оплати праці, звільнення, переведення, оголошення простою працівникам, обліку робочого часу тощо.

Ефір можна переглянути за посиланням — https://www.youtube.com/watch?v=X_uLMqjRUWY