Волинь: обговорили напрями співпраці щодо підтримки релокованих підприємств

Перший заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області Оксана Рубльова та Голова Рожищенської міської ради Вячеслав Поліщук провели робочу зустріч щодо співпраці та налагодження взаємодії з питань релокації та супроводу суб’єктів господарювання, які переміщують виробничі потужності з територій бойових дій.

Оксана Рубльова зауважила, що посадові особи Управління Держпраці, у межах своєї компетенції, надають переміщеним підприємствам необхідну інформаційну підтримку, зокрема щодо забезпечення питань з трудового законодавства, промислової безпеки, охорони та гігієни праці, надання адміністративних послуг.

Вячеслав Поліщук висловив готовність, у разі звернення суб’єктів господарювання щодо релокації підприємств, оперативно долучати до перемовин фахівців Управління Держпраці, які здійснюватимуть консультаційний супровід роботодавців.

Консолідація зусиль органів державної влади та органів місцевого самоврядування – запорука успіху в реалізації проекту релокації бізнесу.

Нагадуємо, що представники релокованих підприємств мають можливість звернутися до Управління Держпраці у Волинській області, скориставшись зручними для них засобами комунікації.

Консультації та роз’яснення надаються:

— за тел. (0332)71-74-76 та (0332)71-74-88,

— на сторінці Управління Держпраці у Фейсбук: https://www.facebook.com/volyn.dsp/

— на електронну пошту zvern@lutsk.dsp.gov.ua.