Волинь: проведено робочу зустріч з представниками релокованого підприємства

Відбулась робоча зустріч начальника та фахівців Управління Держпраці у Волинській області з представниками ТОВ «Сєвєродонецький асфальтно-бетонний завод» щодо співпраці та надання консультативної допомоги у зв’язку з релокацією підприємства на територію Волинської області.

До зустрічі долучились представники Волинського обласного центру зайнятості та Управління економічного розвитку та торгівлі Волинської обласної військової адміністрації.

Обговорили зміни та новації в трудовому законодавстві в умовах воєнного стану, наявність вільних територій та приміщень для перевезення виробничих потужностей підприємства, організацію навчання для робітників тощо.

Представниками Волинського обласного центру зайнятості було детально роз’яснено щодо програми підтримки роботодавців шляхом компенсації частини коштів за працевлаштування працівників-переселенців та надання допомоги особам, які залишились без роботи.

Фахівці Управління економічного розвитку та торгівлі Волинської обласної військової адміністрації акцентували увагу на можливості подальшої співпраці у зв’язку з необхідністю відновлення пошкодженої інфраструктури.

Нагадуємо, що представники релокованих підприємств мають можливість звернутися до Управління Держпраці у Волинській області, скориставшись зручними для них засобами комунікації.

Консультації та роз’яснення надаються:

— за тел. (0332)71-74-76 та (0332)71-74-88,

— на сторінці Управління Держпраці у Фейсбук: https://www.facebook.com/volyn.dsp/

— на електронну пошту zvern@lutsk.dsp.gov.ua.