Волинь: інспектори Управління продовжують надання консультацій з питань охорони праці

З метою запобігання порушенню системи організації та управління охороною праці на підприємствах різних галузей економіки, головні державні інспектори Управління Держпраці у Волинській області продовжують надавати консультативну допомогу з питань охорони праці суб’єктам господарювання.

Разом з тим, під час консультацій громадянам наголошують на ризиках потрапляння у ситуацію з торгівлею людьми, надають поради щодо працевлаштування. Внутрішньо переміщених осіб закликають не погоджуватись на роботу, коли їм пропонують працювати нелегально, не повідомляють назву роботодавця, вимагають віддати паспорт або інші документи, плату за працевлаштування, пропонують захмарну заробітну плату тощо.

Відповіді на найбільш запитувані питання, що надходять до Управління Держпраці у Волинській області, розміщені на сайті у рубриці «Новини» та «Запитання – відповіді» за посиланням: http://lutsk.dsp.gov.ua/.
Якщо не знайшли відповідь або немає технічної можливості скористатися сайтом, ви можете скористатися сервісом «інтерактивний інспектор»:
— заповнити форму для отримання роз’яснень (https://forms.gle/szJpKgAVrkyTP9e4A).
— за номером: (0332)71-74-76 та (0332)71-74-88
— електронною поштою: zvern@lutsk.dsp.gov.ua
Все буде Україна!