Всесвітній День охорони праці – день вшанування пам’яті працівників, які загинули на роботі!

З нагоди Дня охорони праці, під керівництвом заступника начальника Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Андрія Харламповича відбувся інформаційно — просвітницький захід, під гаслом — «Безпечне та здорове виробниче середовище є фундаментальним принципом і правом на роботі». Участь у заході взяли представники Волинської обласної державної адміністрації, Волинської обласної ради, Федерації профспілок Волинської області, органів місцевого самоврядування та федерації роботодавців.

????Присутні вшанували пам’ять загиблих працівників хвилиною мовчання.

Захід відбувся з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням в Україні.

Наразi Держпрацi використовує всі можливi засоби для поширення iнформації з питань працi. Вiдповiдi на найбiльш запитуванi питання розмiщуються на офiцйному веб-сайтi служби та на cтopiнкax у соцiальних мережах, регулярно розмiщуються iнформацiйнi повiдомлення у засобах масової iнформації.