Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни “Основи охорони праці” проходила на Волині

З нагоди Дня охорони праці начальник Волинського Управління Держпраці Ростислав Стасько взяв участь у роботі організаційного комітету ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Основи охорони праці”, яка проходила на Волині.

  

25-26 квітня 2017 року тридцять дев’ять вищих навчальних закладів майже з усіх регіонів України делегували своїх кращих студентів для участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади. Вперше олімпіаду такого високого рівня Міністерством освіти і науки України доручено провести на базі Луцького національного технічного університету.

102 студенти із Київської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Волинської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Сумської, Рівненської, Харківської областей боролись за почесні звання переможців і призерів олімпіади. Учасники олімпіади за профілем вищих навчальних закладів були поділені на шість груп: вищі навчальні заклади, що здійснюють підготовку фахівців за спеціальністю «Охорона праці»; технічні; сільськогосподарські; технологічні; педагогічні; класичні та економічні.

Змагання проводились у два тури: теоретичний (тести) та практичний (задачі, кросворди).

  

Під час урочистого закриття переможці олімпіади отримали дипломи від Оргкомітету. Грамотами та подяками нагороджені кращі студенти в окремих номінаціях: «Кращий знавець законодавчої бази з охорони праці», „За вдале застосування інженерних рішень при розв’язку практичних завдань з охорони праці”, „За високі показники у виконанні тестових завдань», „За креативний підхід до розв’язку практичних завдань” та інших.

Начальник Управління Держпраці у Волинській області Ростислав Стасько привітав усіх з Днем охорони праці. Висловив побажання успіхів у навчанні та надію на майбутню співпрацю у сфері створення належних, безпечних та здорових умов праці. Окремі студенти, які показали глибокі знання та високі особисті результати у Всеукраїнській студентській олімпіаді, відзначені подяками начальника Управління Держпраці у Волинській області. Кращі студенти деяких вищих навчальних закладів отримали грамоти від Національного науково-дослідного інституту промислової безпеки та охорони праці.