Відбувся семінар-практикум у Горохові

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області взяли участь у семінар-практикумі на тему «Новації в оподаткуванні – 2016» та з висвітлення актуальних питань законодавства про працю. Такий захід відбувся у м.Горохів, на якому були присутні бухгалтерські працівники господарств різних форм власності району. Ініціатором проведення такого ряду семінар-практикумів є територіальне відділення Асоціації платників податків у Волинській області.

Учасників семінару ознайомили з новаціями податкового законодавства, оподаткуванням на прибуток, податком на доходи фізичних осіб, адміністрування єдиного соціального внеску, акцизного податку.

Головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління звернули увагу присутніх на основні аспекти законодавства про працю.

Актуальність заходу обумовлена змінами у податковому законодавстві України, внесеними Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-VІІ «Про внесення змін до податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 р.» та створення Державної служби України з питань праці.