Відбулась зустріч з ветеранами технічної інспекції праці профспілок Волині

19 березня у Луцьку відбулась зустріч з ветеранами технічної інспекції праці профспілок, участь у якій взяли посадові особи Управління Держпраці у Волинській області. Зустріч організовано та проведено з нагоди відзначення 100-річчя з дня створення технічної інспекції праці профспілок Волині.

Захід проведено у Федерації профспілок Волинської області під головуванням голови Федерації Іванни Дубинки-Філозоф, яка привітала ветеранів з ювілейною датою. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам*ять загиблих на виробництві працівників. Згодом обмінялись думками та спогадами про трудову діяльність.

Від Управління Держпраці у Волинській області участь у заході взяв завідувач сектору експертизи умов праці Віталій Кондратюк.

Довідково: 17 червня 1918 року було прийнято Декрет про створення інспекції праці, яка здійснювала нагляд та контроль за втілення декретів та законодавчих актів. Тим же декретом Наркомат було зобов*язано вжити невідкладних заходів щодо організації технічного нагляду за паровими котлами. Дещо пізніше було створено Технічну інспекцію з спеціалістів-інженерів, які співпрацювали з інспекторами праці, але проводили самостійні перевірки.