Відбулась робоча зустріч начальника Управління Держпраці у Волинській області Олександра Козлюка та голови Волинської обласної ради Григорія Недопада.

Під час зустрічі, очільники установ зосередили увагу на питанні проведення інформаційної роботи у області, задля підвищення рівня обізнаності громадян у законодавстві та недопущення використання праці без належного оформлення трудових відносин. У ході обговорення керівники відомств запланували проведення спільних заходів, направлених на інформування роботодавців та працівників області щодо питань трудового законодавства.

 

У свою чергу, Олександр Козлюк наголосив, що фахівці Управління Держпраці постійно надають усю необхідну практичну та методичну допомогу суб’єктам господарювання, здійснюють необхідний консультаційний супровід з широкого спектра питань, зокрема щодо оплати праці, звільнення, переведення, оголошення простою працівникам, обліку робочого часу, організації безпечного ведення робіт, створення безпечних та здорових умов праці, надання адміністративних послуг тощо.

 

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносини у період воєнного стану за посиланням  https://cutt.ly/OLqLOJ7   та на сайті Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .