Відбулась робоча зустріч у Волинській обласній раді з нагоди Дня місцевого самоврядування

Т.в.о.начальника Управління Держпраці у Волинській області Оксана Рубльова провела робочу зустріч з Головою Волинської обласної ради Григорієм Недопадом.

Зустріч відбулася щодо співпраці Управління з органами місцевого самоврядування та з нагоди сьогоднішнього державного свята — Дня місцевого самоврядування, яке підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту місцевої демократії.

Оксана Рубльова висловила слова привітання та наголосила про важливість синергізму Волинької обласної ради та Управління у питанні детінізації ринку праці. Григорій Недопад зауважив, що в області будуть проведені спільні заходи державних органів та органів місцевого самоврядування, спрямовані на запобігання використанню незадекларованої праці найманих працівників.

«Впевнена, що Ви та працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами, партійними та громадськими організаціями у мирі й злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень», — побажала Оксана Рубльова.