Відбулася робоча зустріч очільників Управління Держпраці у Волинській області та Державної екологічної інспекції у Волинській області

Перший заступник начальника Управління Держпраці у Волинській Оксана Рубльова спільно з виконуючою обов’язків Державної екологічної інспекції у Волинській області Вірою Баландіною обговорили методи забезпечення охорони праці та екологічної безпеки в області під час експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки.

Сторони домовилися про активізацію роботи щодо проведення спільних превентивних та інформаційних заходів серед суб’єктів господарювання, спрямованих на дотримання законодавства про охорону праці та екологічну безпеку в регіоні.

Оксана Рубльова зазначила, що Управління Держпраці сприятиме співпраці між інспекціями, задля досягнення результату у взаємопов’язаних напрямках роботи.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.