Відбулося засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків

28 січня в Управлінні Держпраці у Волинській області, під головуванням головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції Майї Михалусь, відбулося чергове засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків. До складу Комісії включені представники структурних підрозділів Управління.

Членами Комісії ідентифіковано корупційні ризики у діяльності Управління, визначено чинники корупційного ризику та можливі наслідки корупційного правопорушення чи правопорушення пов’язаного з корупцією.

Під час ідентифікації корупційних ризиків в Управлінні, визначалися його вразливі до ризиків функції та завдання, напрями діяльності структурних підрозділів під час виконання ними функцій та завдань.

Ідентифікація корупційних ризиків проводилась шляхом вивчення та аналізу внутрішнього та зовнішнього середовища Управління.

За результатами проведеної роботи Комісія підготувала звіт, що включає у себе: опис ідентифікованих корупційних ризиків у діяльності Управління Держпраці у Волинській області, чинники корупційних ризиків та можливі наслідки корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією, а також оцінені корупційні ризики та заходів щодо їх усунення в Управлінні Держпраці у Волинській області.

У подальшому звіт має затвердити начальник Управління Держпраці у Волинській області та включити його до Плану заходів, спрямованих на запобігання корупції в Управлінні Держпраці у Волинській області на 2020 рік.