Відбулося засідання міжвідомчої робочої групи

У Ковелі відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, до складу якої входять посадові особи Управління Держпраці у Волинській області.

У заході взяли участь представники установ та організацій, де рівень заробітної плати менший від встановленого мінімуму. Під час засідання детально обговорено питання дотримання мінімальних гарантій з оплати праці на підприємствах Ковельського району.

Обговоривши  можливі шляхи вирішення існуючої проблеми, члени робочої групи доручили керівникам підприємств, у яких рівень середньомісячної заробітної плати нижче мінімальної привести розмір заробітної плати найманих працівників у відповідність до рівня не менше законодавчо встановленого мінімуму.

Посадові особи Управління наголосили роботодавцям, що саме вони несуть персональну відповідальність за дотримання чинного законодавства про оплату праці, адже коли наймані працівники отримують заробітну плату менше мінімальної, вони втрачають страховий стаж, що призведе до зменшення розміру пенсії в майбутньому.