В Держпраці відбулась робоча зустріч з посадовцями Укрінфрапроекту щодо організації підготовчих робіт з модернізації міжнародного аеропорту у м. Дніпро

23 липня 2020 року в Держпраці під головуванням т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка відбулась робоча зустріч керівництва Служби з посадовими особами Державного агентства інфраструктурних проектів України (далі – Укрінфрапроект).

Під час заходу було обговорено питання додержання вимог законодавства України у сфері промислової безпеки, охорони праці та вимог Закону України «Про об’єкти підвищеної небезпеки» щодо організації підготовчих робіт з модернізації міжнародного аеропорту у м. Дніпро.

Одним з актуальних було питання щодо зменшення розмірів охоронної зони діючих магістральних газопроводів, що межують з аеропортом та забезпечення безпечних умов подальшої експлуатації таких об’єктів.

Посадові особи Держпраці звернули увагу колег з Укрінфрапроекту на вимоги Закону України «Про правовий режим земель охоронних зон об’єктів магістральних трубопроводів».

В кінці робочої зустрічі представники Укрінфрапроекту висловили щиру подяку за розуміння проблематики поставлених питань та надані кваліфіковані роз’яснення.

Інформує Держпраці України