В ефірі «ГІТ: Громадське Інтерактивне Телебачення» говорили про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану

В ефірі «ГІТ: Громадське Інтерактивне Телебачення» у спецпроєкті «Волинь на варті. Разом до перемоги!» від 17.03.2022 говорили про організацію трудових відносин та дію норм законодавства про працю в умовах воєнного стану.

Начальник Управління Держпраці у Волинській області Олександр Козлюк наголосив, що 15.03.2022 Верховною Радою України був прийнятий Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», який визначає особливості трудових відносин працівників усіх підприємств, устнов, організацій незалежно від форм власності, виду діяльності і галузевої належності, в також осіб, які працюють за трудовим договорм з фізичними особами, на період дії воєнного стану, введеного відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану».
Олександр Козлюк акцентував увагу на підтримці Урядом громадян України та виплаті допомоги у розмірі 6500 грн.
Кабінет Міністрів України постановою від 04.03.2022 р. № 199 перерозподілив бюджетні кошти та прийняв рішення про надання у 2022 році застрахованим особам одноразової матеріальної допомоги у зв’язку із втратою частини заробітної плати (доходу), робота (економічна діяльність) яких тимчасово зупинена внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. Допомога надаватиметься в рамках Програми «єПідтримка», затвердженої постановою уряду «Деякі питання надання допомоги в рамках Програми “єПідтримка”» від 09.12.2021 р. № 1272, до якої і внесено відповідні зміни.
Все буде Україна!

Посилання на ефір — https://youtu.be/Nc3ulJpv_cI