В рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!» посадовці Управління інспекційної діяльності у Волинській області провели інформаційно-роз’яснювальні роботи в м. Нововолинську.

Посадовці наголосили на тому, що заборонено допускати працівника до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та без повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Фахівці звернули увагу роботодавців на те, що статтею 265 Кодексу законів про працю України передбачена фінансова відповідальність за порушення законодавства про працю. Зокрема, в разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) розмір штрафу складає 10 мінімальних заробітних плат, що наразі становить 67 000 грн.

Більше інформації на інформаційному порталі

https://pratsia.in.ua