В рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!» посадовці Управління інспекційної діяльності у Волинській області спільно з Горохівським управлінням Луцької філії волинського обласного центру зайнятості провели бліц-навчання для грантоотримувачів за участю представників місцевої влади, ДПС, охорони праці, управління пенсійного фонду з метою надання інформаційної підтримки з питань провадження підприємницької діяльності.

Також посадовці акцентували увагу на тому шо, відшкодування шкоди, заподіяної працівникові внаслідок ушкодження його здоров’я або у разі смерті працівника, здійснюється Фондом соціального страхування від нещасних випадків відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності”.

Роботодавець може за рахунок власних коштів здійснювати потерпілим та членам їх сімей додаткові виплати відповідно до колективного чи трудового договору.

За працівниками, які втратили працездатність у зв’язку з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням, зберігаються місце роботи і посада та середня заробітна плата на весь період до відновлення працездатності. Коли потерпілий не може виконувати попередньої роботи проводяться його навчання і перекваліфікація, а також працевлаштування відповідно до медичних рекомендацій.

Більше інформації на інформаційному порталі

https://pratsia.in.ua