В рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!» посадовці Управління інспекційної діяльності у Волинській області провели інформаційно-роз’яснювальні роботи з питань безпеки праці з аграріями під час жнив.

Фахівці акцентували увагу на тому, що перед початком збиральних робіт керівники господарств, фермери повинні провести певні організаційні профілактичні заходи для недопущення випадків травмування працюючих на жнивах.

Для цього, в першу чергу, необхідно забезпечити:

проходження медичного огляду, проведення інструктажів з охорони праці та пожежної безпеки з усіма працівниками, які будуть брати участь у збиранні врожаю.

допуск до роботи на тракторах та комбайнах механізаторів віком не молодше 18 років, які пройшли медогляд, навчання та інструктаж з охорони праці та пожежної безпеки і мають посвідчення на право керування сільськогосподарською технікою відповідної категорії.

ознайомлення, під особистий розпис, всіх водіїв та механізаторів із безпечними маршрутами руху транспортних засобів по території господарств; розроблення схеми руху транспорту по території з визначенням дозволених та заборонених напрямків руху;

забезпечення до початку робіт всіх працівників спецодягом, засобами індивідуального захисту

дотримання вимог безпеки збереже найцінніше – життя та здоров’я працівників

Більше інформації на інформаційному порталі

https://pratsia.in.ua