В Україні зріс рівень травматизму під час використання газу у побуті

За інформацією Державної служби України з питань праці, в Україні спостерігається зростання рівня травматизму під час використання газу у побуті. Станом на 25.01.2016 року в країні сталося 13 нещасних випадків, в яких постраждало 23 особи, з яких 16 смертельно.

Тому актуально вкотре нагадати про необхідність дотримання вимог нормативно-правових актів щодо безпечної експлуатації газових приладів.

Управління Держпраці у Волинській області, з метою запобігання виникненню аварій та настання нещасних випадків під час використання газу у побуті, звертається до спеціалізованих підприємств газового господарства вжити відповідних заходів. Зокрема, пропонується провести інформаційно-роз’яснювальну роботу в засобах масової інформації та навчальних закладах; провести додаткові інструктажі населенню з безпечного користування газом у побуті; забезпечити проведення вчасного та якісного технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання та побутових газових приладів, димових та вентиляційних каналів.