В Управлінні Держпраці у Волинській області проведено День відкритих дверей

30 листопада в Управлінні Держпраці у Волинській області проведено день відкритих дверей. Мета заходу — надання роз’яснювальної та консультативної допомоги працівникам підприємств, установ та організацій та суб’єктам господарювання області.

До Управління протягом дня приходили бажаючі поспілкуватися зі спеціалістами та отримати кваліфіковану інформаційно-консультативну допомогу. Загалом громадян області цікавили питання додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, також питання нагляду в гірничодобувній промисловості, будівництві, котлонагляді, на транспорті, зв’язку, машинобудуванні, енергетиці та на об’єктах підвищеної небезпеки, в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері.

  

Відвідувачі цікавилися порядком проведення навчання з питань охорони праці, зокрема інженер з охорони праці охоронної фірми «Скорпіон—пульт» отримав консультативну допомогу щодо згаданого питання.  Фахівець служби охорони праці цегельного заводу отримав роз’яснювальну допомогу від державних інспекторів Управління. Відвідувачі також цікавилися питаннями профілактики професійних захворювань та важливості проведення попередніх (періодичних) медичних оглядів працівників певних категорій.

Кожному відвідувачу окремо було наголошено на питанні додержання законодавства про працю, охорону праці та промислову безпеку, проведення атестації робочих місць за умовами праці та напрямку гігієни праці, а також щодо вжиття заходів з недопущення нещасних випадків внаслідок ДТП, з наведенням конкретних прикладів та наслідків резонансних ДТП.

Посадові особи Управління надали вичерпні відповіді на питання, які цікавили відвідувачів.