В Управлінні Держпраці у Волинській області проведено День відритих дверей

В рамках відзначення в Україні Дня охорони праці та на виконання плану заходів у понеділок 23 квітня в Управлінні Держпраці у Волинській області проведено День відкритих дверей.

До Управління протягом дня приходили бажаючі поспілкуватися зі спеціалістами та отримати кваліфіковану інформаційно-консультативну допомогу. Загалом громадян області цікавили питання додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, також питання нагляду в гірничодобувній промисловості, будівництві, котлонагляді, на транспорті, зв’язку, машинобудуванні, енергетиці та на об’єктах підвищеної небезпеки, в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері.

  

Відвідувачі цікавилися порядком проведення навчання з питань охорони праці, інженер з охорони праці ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» отримав консультативну допомогу щодо порядку реєстрації посудин, що працюють під тиском. Фахівцями Управління надано роз’яснення законодавства з охорони праці щодо експлуатації вантажопідіймальних механізмів у зв’язку зі змінами до нормативно-правових актів.

Посадові особи Управління надали вичерпні відповіді на питання, які цікавили відвідувачів.