В інформаційно-консультативному пункті надали роз’яснення з охорони праці

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області під час роботи в інформаційно-консультативному пункті в смт. Любомль надали роз’яснення з питань охорони праці підприємцям району.

Консультації надавали представники Управління, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та Любомльської районної державної адміністрації.

Зокрема, суб’єктам господарювання надано роз’яснення щодо вимог нормативно-правової актів з охорони праці. Детальніше зупинилися на питанні отримання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Також зупинилися на питанні періодичності проведення вимірів опору ізоляції та заземлення в торгівельних закладах; які суми штрафів застосовуються за порушення законодавства про працю та охорону працю.

Нагадаємо, що створення інформаційно-консультативних пунктів має на меті допомогти суб’єктам господарювання агропромислового виробництва та соціально-культурної сфери (особливо малим та середнім підприємствам) виконувати функції, передбачені статтею 13 Закону України «Про охорону праці», що сприяє поліпшенню культури безпечного виконання робіт у цих сферах.