В інформаційно-консультативному пункті надали роз’яснення з охорони праці

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області під час роботи в інформаційно-консультативному пункті в смт. Шацьк надали роз’яснення з питань охорони праці підприємцям району.

Консультації надавали представники Управління, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та Шацької районної державної адміністрації.

Зокрема, суб’єктам господарювання надано роз’яснення щодо вимог нормативно-правової актів з охорони праці.

Підприємців району цікавили питання вимог правил охорони праці при встановленні та експлуатації веж станцій мобільного зв’язку в населених пунктах; норми забезпечення працівників спецодягом в сільськогосподарській галузі; питання періодичності проведення планових перевірок суб’єктів господарювання торгівельної галузі.

Детальніше зупинилися на питанні отримання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки в деревообробній галузі.

Нагадаємо, що створення інформаційно-консультативних пунктів має на меті допомогти суб’єктам господарювання агропромислового виробництва та соціально-культурної сфери (особливо малим та середнім підприємствам) виконувати функції, передбачені статтею 13 Закону України «Про охорону праці», що сприяє поліпшенню культури безпечного виконання робіт у цих сферах.