Голови сільських та селищних рад Ківецівського району ознайомилися з питаннями законодавства про працю

Посадові особи управління Держпраці у Волинській області взяли участь у проведенні бліц-навчання новопризначених голів сільських та селищних рад. Захід проходив під темою «Самодостатність місцевих громад. Сприяння розвитку зайнятості на території сільських, селищних рад».

Спеціалісти управління надали присутнім практичні рекомендації з питань дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів. Звернули увагу на зміни у Кодексі законів про працю України, роз’яснили питання щодо механізму оформлення найманих працівників, розірвання трудових договорів з найманими працівниками, ведення журналу реєстрації наказів, ведення табелів, порядку нарахування індексації заробітної плати та компенсації за невикористану відпустку найманим працівникам, оформлення записів про прийом та звільнення до трудової книжки.

Також розглянуто питання трудового стажу при виконанні робіт (надання послуг) за цивільно-правовим договором, порядку перерахунку пенсій з 1 вересня 2015 року та на порядку нарахування та призначення субсидій.