Грубі порушення норм охорони праці виявлено у підприємця Маневицького району

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у підприємця в с. Костюхнівка Маневицького району. Обстежено безпечне виконання робіт у цеху розпилювання деревини.

Під час перевірки виявлено 6 порушень вимог нормативних актів з охорони праці. Зокрема, працівники, які допущені до виконання робіт у виробничих процесах деревообробної промисловості, не мають відповідної професійної підготовки; не всі працівники пройшли медичний огляд. У цеху виконують роботи на несправних машинах та обладнанні, використовують інструменти та пристосування не за призначенням.

Стрічковопиляльний верстат не обладнаний блокувальним пристроєм. Підприємець не передбачив спеціальні майданчики для зберігання різних матеріалів та вантажів, отож складування не виключає падіння або обвалу матеріалів.

За виявлені порушення нормативно-правових актів з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто підприємця. Головний державний інспектор управління Держпраці видав порушнику обов’язковий до виконання припис, яким зобов’язав усунути порушення у строки, визначені законодавством України.DSCN2038DSCN2032DSCN2037