Державні інспектори Управління роз’яснили питання охорони праці

Працівники та керівний склад ряду підприємств агропромислового комплексу Волині моли можливість отримати роз’яснення чинного законодавства з питань охорони праці від посадових осіб Управління Держпраці у Волинській області.

В рамках проведення Всесвітнього дня охорони праці Микола Ющук та Василь Цвид, головні державні інспектори відділу нагляду в АПК та СКС Управління, під час перевірок підприємств надали роз’яснювальну та консультативну допомогу. Зокрема, посадові особи Управління відвідали ПП «Слов’янське агро», ПОСП ім. Шевченка, ТзОВ «Ковельський хлібокомбінат», Володимир-Волинський агротехнічний коледж, ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика».

Головні державні інспектори акцентували увагу на відзначенні Всесвітнього дня охорони праці, який проходить цього року під девізом «Стрес на робочому місці: колективний виклик». Також окремо запинилися на рівні виробничого, як загального, так і смертельного травматизму.

Також наголошено на обов’язковому дотриманні основних вимог нормативно-правових актів з охорони праці, роз’яснено можливі виробничі ризики. Керівників підприємств закликали спрямувати роботу на недопущення виникнення нещасних випадків.