Для працівників підприємства з реалізації нафтопродуктів провели навчання-тренінг

Посадовець  Управління Держпраці у Волинській області провів навчальний експрес-тренінг для адмінперсоналу підприємства з реалізації нафтопродуктів.

Представник Управління закцентував увагу на важливості викладеного матеріалу, оскільки персонал на АЗК виконує роботи  та експлуатує обладнання підвищеної небезпеки.

Фахівець наголосив на тому, що до роботи на АЗК мають залучатися особи, з якими укладено трудові договори, які пройшли перевірку знань з техніки безпеки та неухильно дотримуються правил охорони праці.

Учасники тренінгу спільно навели приклади процесів та подій, які можуть створювати загрозу виникнення аварій/нещасних випадків при виконанні посадових обов’язків працівниками АЗК, ситуацій у вибухопожежонебезпечних зонах чи замкненому просторі,  а також вжиття конкретних заходів, спрямованих на нейтралізацію цих загроз або пом’якшення їх наслідків.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/OLqLOJ7 та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.