Для представників малого та середнього бізнесу Нововолинська проведено семінар-практикум

У Нововолинському міському центрі зайнятості відбувся семінар-практикум для представників малого та середнього бізнесу, громадян, які планують розпочати власну справу. Участь у заході взяли посадові особи Управління Держпраці у Волинській області.

Ініціатором проведення такого ряду семінар-практикумів є територіальне відділення Асоціації платників податків у Волинській області.

Юрій Бондарчук, перший заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області, акцентував увагу присутніх на актуальних питаннях застосування законодавства про працю, наголосив на обов’язковому додержанні вимог Кодексу законів про працю України. Окремо зупинився на відповідальності за приховану зайнятість та на розмірах штрафних санкцій.

Нагадаємо, такого роду заходи проводяться в рамках виконання спільного плану про співробітництво ТВ ВГО «Асоціація платників податків України» та Управлінням Держпраці у Волинській області.

Мета семінар-практикумів – підвищити правову культуру у бізнес середовищі області, підвищити роль інститутів громадського суспільства і зокрема професійної громадської організації Асоціації платників податків України в популяризації політики держави з дотримання законодавства про працю.