Проведено семінар для роботодавців на тему: «Легалізація зайнятості»

Сьогодні в Горохівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості за участю головного державного інспектора Управління Держпраці в Волинській області Матвіюк Елеонори та начальника Горохівської ДПІ Головного управління ДПС у Волинській області Кондратюк Оксани проведено для роботодавців  інформаційно-роз’яснювальний семінар на тему «Легалізація зайнятості».

В заході взяли участь 11 представників роботодавців району, які ведуть діяльність за галузевим спрямуванням: транспорт, ремонт автотранспортних засобів та технічне обслуговування,  поштова  діяльність.

Учасників заходу інформували про необхідність дотримання вимог законів України «Про зайнятість населення», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», вимоги ст. 24 КЗпП України, щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками, а також ст.265 КЗпП – про відповідальність за порушення вимог законодавства про працю. Розглядалися питання можливості служби зайнятості щодо підбору персоналу.

Роботодавцям черговий раз доведено інформацію про переваги легальної зайнятості та неприпустимість найму працівників без оформлення трудових відносин, неухильне дотримання законодавчих вимог щодо укладання трудового договору.