Для голів об’єднаних територіальних громад проведено семінар-навчання

23 жовтня проведено семінар для голів об’єднаних територіальних громад, міських (міст обласного значення) рад Волині. Темою семінару визначено: алгоритм взаємодії з платниками податків з метою забезпечення надходжень до бюджету громад.

Захід відбувся за участі посадових осіб Управління Держпраці у Волинській області та Головного управління ДФС у Волинській області.

  

Під час семінару розглянули наступні питання:

— Зарплата «в конвертах»: механізм боротьби з тіньовими доходами громадян;

— Проблеми наповнень бюджетів громад та шляхи їх вирішення;

— Про особливості встановлення ставок місцевих податків та зборів.

Перший заступник начальника Управління Держпраці Юрій Бондарчук зупинився на вимогах законодавчих актів, якими визначено порядок здійснення контролю за законодавством про працю, наголосив на особливостях його здійснення інспекторами праці виконкомів сільських та селищних об’єднаних територіальних громад та звернув увагу на проблемні питання щодо цього.

Також зазначив на важливості проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення області з метою надання консультативної допомоги.

Завідувач сектору комунікації ДФС в області Олена Нікотіна наголосила: «Якщо протягом першої декади жовтня цього року працедавці Волині відзвітувалися до органів ДФС про 4500 нових найманих працівників, то станом на 19 жовтня кількість новоприйнятих на роботу перевищила 8 тисяч чоловік».