Дотримання гарантій в оплаті праці обговорено на нараді в Ковельській РДА

Наприкінці грудня 2015 року посадові особи управління Держпраці у Волинській області взяли участь у нараді в Ковельській райдержадміністрації із суб’єктами господарської діяльності в галузі лісопереробної промисловості.

На нараді також були присутні голова районної ради, представники Ковельської ОДПІ, ДП «Ковельський лісгосп», СЛпАТ «ТУР», окремі начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, селищні, сільські голови, власники пильних рам та деревообробних цехів, які здійснюють діяльність на території Ковельського району.

Фахівці управління розповіли присутнім про дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізацію трудових відносин. Стало відомо, що з 1 січня 2015 року внесено зміни до Кодексу законів про працю України, а саме працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове  державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу.

Також під час наради кожен з селищних та сільських голів проаналізував діяльність пильних рам та деревообробних цехів на підвідомчій території.