До керівників підприємств телефонують шахраї, які представляються посадовими особами Управління

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання – на Волині знову діють шахраї, які ведуть переговори з суб’єктами господарювання від імені посадових осіб Управління.

До керівників підприємств, де заплановано провести перевірки, телефонують невідомі особи і ведуть переговори від імені начальника Управління з метою вирішення «питань» про «домовленості» та «лояльність» в процесі проведення запланованої перевірки.

Звертаємо увагу, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати в осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення на проведення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибули з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або органів Держпраці.