До уваги суб’єктів господарювання!

З метою нормативного врегулювання питання надання органами державного ринкового нагляду консультацій суб’єктам господарювання.

Управління Держпраці у Волинській області надає безоплатно консультації суб’єкта господарювання щодо здійснення державного ринкового нагляду у межах сфери своєї відповідальності. Консультації надаються після отриманого письмового звернення від суб’єкта господарювання.

Відповідно до пункту 7 Порядку надання органами державного ринкового нагляду безоплатної консультаційної підтримки суб’єктам господарювання з питань здійснення державного ринкового нагляду (Постанова КМУ від 12.02.2020 року № 75) зазначається, що письмове звернення може бути отримане органами державного ринкового нагляду поштою або від керівника суб’єкта господарювання, фізичної особи — підприємця особисто чи від уповноваженої ними особи. Також звернення суб’єкта господарювання може бути отримане з використанням Інтернету, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

У зверненні зазначається найменування юридичної особи (відокремленого підрозділу), її поштова адреса або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи — підприємця, її поштова адреса, номер телефону.

Письмове звернення повинно містити підпис керівника суб’єкта господарювання, фізичної особи — підприємця та дату підпису.

В електронному зверненні зазначається адреса електронної пошти, на яку суб’єкту господарювання може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису під час надсилання електронного звернення не вимагається.

Також звертаємо Вашу увагу, що консультації надаються у письмовій формі не пізніше ніж протягом 30 календарних днів з дня реєстрації звернення суб’єкта господарювання шляхом надсилання відповіді поштою та/або з використанням засобів електронного зв’язку. Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається суб’єкту господарювання не пізніш як через 10 днів з дня його надходження.

Постанова Кабінету Міністрів України від 12.02.2020 року № 75 набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом України від 12 грудня 2019 р. № 367-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду» (а саме 26.03.2020), але не раніше дня її опублікування.

Звернутися до Управління Держпраці у Волинській області можна у такий спосіб:

– надіслати письмове звернення поштою на адресу: 43026, м. Луцьк, вул. Кравчука, 22-В;

– надіслати звернення електронною поштою на адресу: 03lt@dsp.gov.uа.