У ДП «Автоскладальний завод №1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» відсутні дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки

Головні державні інспектори Управління Держпраці у Волинській області провели планову перевірку в ДП «Автоскладальний завод №1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс». Перевіркою охоплено питання дотримання на підприємстві вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

Основним видом господарської діяльності підприємства є виробництво автотранспортних засобів.

Під час перевірки було виявлено 19 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

Перевіркою встановлено, що роботодавець не отримав дозвіл на виконанння робіт підвищеної небезпеки, а саме вантажно-розвантажувальних робіт за допомогою машин і механізмів. Також не одержано дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки — злив, очистка, нейтралізація резервуарів, тари та інших ємностей  з-під нафтопродуктів, кислот, лугів та інших небезпечних речовин, в тому числі радіоактивних.

Також не подано декларації на експлуатацію підйомників для підіймання транспортних засобів, не подано декларації на види робіт підвищеної небезпеки, а саме обслуговування вертатів з обробки деревини і металів.

По завершенню перевірки посадові особи Управління Держпраці склали акт та вручили керівництву припис.