ДП «ГНМЦ» 29 – 30 січня 2019 року організовує семінар-навчання на тему: «Правила охорони праці під час дроблення і сортування, збагачення корисних копалин і огрудкування руд та концентратів»

Правила охорони праці під час дроблення і сортування, збагачення корисних копалин і огрудкування руд та концентратів, затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 15 травня 2018 року № 704 зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 04 червня 2018 року за № 666/32118 (далі — Правила).

Враховуючи зазначене, ДП «ГНМЦ» 29 – 30 січня 2019 року організовує семінар-навчання на тему: «Правила охорони праці під час дроблення і сортування, збагачення корисних копалин і огрудкування руд та концентратів».

Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форми власності та виду діяльності, яка пов’язана з виготовленням, монтажем, налагодженням, ремонтом, обстеженням, технічним діагностуванням та експлуатацією устаткування на дробильних, дробильно-сортувальних, збагачувальних, агломераційних фабриках та фабриках огрудкування.

Участь у проведенні заходу візьмуть розробники нового Правила, представники  Держпраці, а також досвідченні фахівці-практики підприємств України.

Учасники семінару-навчання після успішної перевірки знань отримають відповідні посвідчення.

Детальніша інформація за посиланням — ДП «ГНМЦ».