Жодних компромісів щодо порушників бути не може, — Володимир Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від підприємців усунути всі порушення норм безпеки громадян в місцях скупчення громадськості – від шкіл та садків до великих торгівельних центрів.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від підприємців усунути всі порушення норм безпеки громадян в місцях скупчення громадськості – від шкіл і садків до великих торгівельних центрів. Про це Глава Уряду сказав під час засідання Уряду.

«Принципово усунути порушення. Люди мають почуватися у повній безпеці. Це стосується шкіл, дитячих садків та інших закладів», — сказав Володимир Гройсман.

Під час засідання урядовці заслухали звіт Голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна щодо проведення перевірок громадських місць. За його інформацією, наразі перевірено 41% об‘єкт з загального списку таких, що підлягають перевіркам. Накладено понад 12 тис. адміністративних стягнень, а по понад 400 об’єктах сформовано позови до судів про їх закриття через нехтування нормами безпеки. Найгірша ситуація – в Чернівецькій області, Волинській області, Дніпропетровській області, Одеській області. Як додав Глава ДСНС, перевірки продовжуються, і майже 30% недоліків та проблемних питань вирішуються під час перевірок.

Глава Уряду доручив продовжити моніторинг ситуації. «Не дай Бог щось трапиться там, де є порушення. Це буде прямий шлях до в’язниці. Інформацію про зони ризику надамо головам ОДА і зобов’яжемо провести додаткові перевірки. А далі оприлюднимо імена тих, хто дозволяє собі наражати людей на небезпеку», — сказав Володимир Гройсман.

Окремо він звернув увагу на підготовку закладів літнього відпочинку дітей. «Важливо, аби комісії, які будуть приймати такі об’єкти, були безкомпромісними. Жодним компромісів в питаннях безпеки бути не може», — наголосив Прем’єр-міністр.

Джерело інформації: Дебет-Кредит