Завершено проведення планової перевірки ТОВ «ВОЛМА»

Посадовими особами Управління Держпраці у Волинській області проведено планову перевірку стану промислової безпеки та охорони праці у ТОВ «ВОЛМА».

Під час перевірки звернуто особливу увагу керівництва підприємства на необхідність дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Під час перевірки виявлено 11 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Зокрема, не призначено посадових осіб, відповідальних за справний технічний стан та безпечне проведення робіт на автонавантажувачах. Не всі працівники, які допущені до виконання робіт у виробничих процесах деревообробної промисловості, мають відповідну професійну підготовку. Не проводяться огляди контурів заземлення електроустановок. У місцях, де укладаються, або розбираються штабелі, не встановлено знаки безпеки з попереджувальними написами.

За виявлені порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто начальника виробництва.

Державні інспектори Управління Держпраці видали керівництву ТОВ «ВОЛМА» обов’язковий до виконання припис, яким зобов’язали усунути виявлені порушення у строки, визначені законодавством України.