Завершено проведення планової перевірки українсько-словацького підприємства «Теріхем-Луцьк»

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області завершили проведення планової перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та додержання законодавства про працю у ПрАТ «Спільне українсько-словацьке підприємство «Теріхем-Луцьк».

img_0633  2001-lcm-building

Під час перевірки виявлено 31 порушення вимог законодавства з охорони праці.  Зокрема, на підприємстві не проведено навчання і перевірку знань з питань охорони праці працівникам, які виконують роботи підвищеної небезпеки. На робочих місцях не вивішено інструкції з охорони праці. На підприємстві не ведеться паспорт газового господарства, у 2016 році не проведено поточний ремонт газового обладнання котельні.

Інспекторським складом Управління було наголошено керівництву підприємства на обов’язковому дотриманні вимог безпечного виконання робіт.

За виявлені порушення нормативно-правових актів з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто трьох працівників підприємства «Теріхем-Луцьк».

В частині додержання законодавства про працю інспекторським складом виявлено порушення Кодексу законів про працю України. Наприклад, працівникам підприємства не видаються повідомлення за два тижні до початку відпустки. Щорічні відпустки переносяться без письмової згоди працівника. Також на підприємстві не проводиться виплата заробітної плати за час щорічної відпустки за три дні до початку відпустки.

2005-lcm  img_0634

Посадові особи Управління Держпраці видали керівництву підприємства обов’язкові до виконання приписи із вказаними порушеннями вимог нормативно-правових актів і зобов’язали усунути порушення у строки, визначені законодавством України.

Інформаційна довідка: ПрАТ СП  «ТЕРІХЕМ-ЛУЦЬК» є дочірньою компанією фінської компанії AB RANI PLAST та словацької компанії Chemosvit Ltd. Її історія розпочалась у травні 1995 року, як виробника спеціальних біаксіально-орієнтованих поліпропіленових плівок електротехнічного призначення. АТ Теріхем володіє виробничими потужностями у Словаччині та Україні та має замовників майже на усіх континентах. На підприємстві працює 175 працівників.